Otevřít menu

Celkem : 693
Týden : 1
Dnes : 0

Oznámení pro všechny čtenáře i náhodné návštěvníky webovek Obecní knihovny Babice:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

On-line katalog Tritius již   f u n g u j e  !!!

Přecházíme k modernímu automatickému knihovnímu systému Tritius. Nový systém bude provozován v profesionálním datovém centru, které garantuje rychlost připojení, má jištění proti výpadku internetu a zaručuje rychlé řešení v případě výpadku serveru. Obec Babice u Rosic podala žádost o dotaci na vybavení knihovny IT technikou a po schválení dotace zakoupila nový PC, licenci pro provozování výpůjčního protokolu v novém systému a čtečku čárových kódů. Od 1. ledna 2023 je tedy provoz knihovny plně automatizován. Při registraci obdržíte čtenářský průkaz s čárovým kódem.

Vyzkoušejte si on-line katalog a přijďte si vybranou knihu do knihovny vypůjčit.